Soukromý hygienik

Strategická PR kampaň: Soukromý hygienik 

PROJEKT

Soukromý hygienik s.r.o. je poradenská služba, která pomáhá firmám v jejich provozech zavádět potřebné hygienické zásady, aby svým zákazníkům nabídly co nejkvalitnější služby. A v případě kontroly státní hygienou tyto firmy obstály na výbornou. Cílem projektu bylo zvýšit povědomí o značce Soukromý hygienik, která nabízí služby a poradenství v oblasti hygieny a dodržování hygienických předpisů. Pomoci potenciálním klientům pochopit význam poskytované služby a díky kvalitní mediální profilaci oslovit nové.

ŘEŠENÍ

Klient se potýkal s častým problémem – potenciální zákazníci nechápali důležitost poskytované služby. Využili jsme proto jednoduché přirovnání: každá firma má svého právníka nebo účetního a každá firma v gastronomii má svého hygienika. Díky tomu jsme určili positioning elementární služby, bez které se neobejdete. Toto tvrzení jsme naplnili v komunikaci značky základními tématy jako je uspořádání pracovního prostoru v kuchyni nebo uskladňování potravin. Soukromý hygienik definuje tak základní a zásadní pravidla jako je čistota v kuchyni, čímž vysílá jasný signál: Soukromý hygienik je sama o sobě základní a zásadní služba, kterou musí využívat všechny firmy podnikající v gastronomii.

  • Výsledky: 2 x reportáž v Televizních novinách, nejsledovanějším zpravodajském pořadu v České republice (Jak ukládat potraviny do ledničky – 21/7, Letní tábory – 6/8), sledovanost: 2.125.000 diváků celkem. Dále prezentace na eventech s účastí potenciálních klientů – food festivalech, dosah 10.000 účastníků, prezentace 80 potenciálním klientům. 

 

REFERENCE

“Pokud se chcete prosadit na trhu podnikatelského světa, pokud chcete, aby Vás všichni viděli, pokud chcete originální kampaň, vyberte si společnost Strateggo. Se spoluprací s Honzou a Majou jsme byli velmi spokojení, jejich lidský a přátelský přístup nám velice pomohl k posunutí naší značky, abychom mohli ukázat lidem v ČR, o co nám ve společnosti Soukromý hygienik s.r.o. jde.”
Jolana Knobová, jednatelka Soukromý hygienik s.r.o.