Univerzita Palackého v Olomouci

KLIENT

Univerzita Palackého v Olomouci je druhá nejstarší univerzita v České republice. Dostali jsme požadavek z oddělení komunikace a konferenčního servisu univerzity na přípravu a zajištění originálního setkání absolventů v Praze, které naváže na úspěšný absolventský sraz konaný v září 2016 v Olomouci.

ZADÁNÍ

  • Připravit neformální setkání absolventů Univerzity Palackého v Praze, které nabídne nenucenou atmosféru pro oživení starých a navázání nových přátelství.
  • Očekávaná účast 600 lidí.

ŘEŠENÍ

  • Absolventská párty Univerzity Palackého se bude konat v sobotu 12. 8. 2017 na pražské náplavce na Rašínově nábřeží, ikonickém místě, které vybízí k odpolednímu relaxu a setkání s přáteli. Účastníci setkání si budou užívat letní atmosféru hned z několika speciálních míst – plovoucí umělecké galerie, 60-metrové lodě Cargo Gallery, originálního plovoucího Kayak Beach Baru s opravdovým beach volleyballovým hřištěm a přímo na náplavce, kde je pro absolventy připravena chill out zóna se sedacími vaky.
  • Hlavní program s moderátorem a živým vystoupením třech kapel složených z absolventů Univerzity Palackého se bude konat od 13:00 na horní palubě lodě Cargo Gallery, celá akce vyvrcholí unikátním videomappingem do vodní stěnu  na Vltavě. Párty se poté pod taktovkou DJs přesune do podpalubí Cargo Gallery. Centrem doprovodného programu bude Kayak Beach Bar s půjčovnou kajaků a paddle boardů zdarma, večer zde bude pro dobrovolníky přistavena legendární lodička Váňa s horkou lázní a barem.
  • O občerstvení účastníků akce se postará 6 barů, 2 stánky s jídlem, 1 food truck a salonek s cateringem pro speciální hosty.

REFERENCE

„Chcete fenomenální PR či event v Praze nebo kdekoliv po ČR? Spojte se s Majou Ošťádalovou a Honzou Císařem a jejich agenturou Strateggo, jsem nadšený, absolut přístup daleko za hranicí všeho, s čím jsem se kdy během našich akcí setkal. “
Mgr. Petr Bilík, PhD., prorektor pro vnější vztahy Univerzity Palackého