Společnosti

vás zvou na konferenci:

Digitální hrozby a strategie
prevence kybernetických rizik


Nejsilnější útok je ten,
o kterém se nedozvíte


17. září 2020 | Four Seasons, Praha 

Nejcennějším kapitálem firem se stávají data. O ně je mezi konkurencí zájem, speciálně, pokud se jedná o data koncentrovaná u vedení společnosti. Možná má vaše firma dobře fungující IT oddělení a dokážete zabezpečit tisíce kilometrů mezi jednotlivými počítači, nejčastější hrozbu však tvoří 50 centimetrů mezi zařízením a jeho uživatelem.

Otestujte svou kybernetickou bezpečnost a GDPR pomocí online nástroje KYBEZ BEAN. Vyplnění nezabere více než 10 minut. Prosíme všechny účastníky, aby dotazník vyplnili.


Registrace

.

Máte pocit, že byste ve vaši organizaci mohli pro ochranu dat udělat více? Poskytneme vám klíčové postřehy z kyber oblasti, předáme zkušenosti firem napadených hackery, pozveme vás na webinář a nabídneme komentáře klíčových aktérů. Vyplňte registrační formulář níže a my se vám ozveme.

Jedním z vrcholů projektu bude konference Digitální hrozby a strategie kybernetických rizik 17. září 2020 v  hotelu Four Seasons v Praze. Konference je určena pro zástupce vedení obchodních společností a účast je na pozvání. Kapacita hostů je omezena.

Webinář proběhne v říjnu 2020.

Nechcete přijít o novinky? Přidejte se do události na síti LinkedIn.


Řečníci konference

.

Pavel Fischer

Senátor, předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Parlamentu ČR

Pavel Fischer je z pozice předsedy Výboru pro  zahraniční věci, obranu a bezpečnost obrany a bezpečnosti Senátu ČR expertem na téma bezpečnost. Mezi lety 2003 – 2010 působil jako velvyslanec ve Francii a Monaku. Po návratu do České republiky pracoval jako vrchní ředitel sekce bezpečnostně-multilaterální na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. Po odchodu z ministerstva působil jako poradce pro strategické a bezpečnostní otázky pro vládní i nevládní sektor. V roce 2018 kandidoval na post prezidenta České republiky.

Bořivoj Líbal

Spoluřídící partner pražské pobočky
mezinárodní advokátní kanceláře Noerr

Bořivoj Líbal nastoupil ve 33 letech jako řídící partner mezinárodní advokátní kanceláře PricewaterhouseCoopers Legal a stal se tak nejmladším partnerem v mezinárodní advokátní kanceláři v České republice. Nyní je spolu-řídícím partnerem advokátní kanceláře Noerr, s.r.o., která se mimo jiné specializuje na problematiku digitální bezpečnosti.

Jaromír Řezáč

Generální ředitel společnosti Gordic

Jaromír Řezáč je zakladatelem společnosti Gordic, která dnes poskytuje informační systémy více než 6 000 firmám, úřadům, obcím, krajům i ministerstvům. V roce 2018 získal Jaromír Řezáč ocenění Řád Vavřínu, který uděluje Hospodářská komora. Řezáč byl jako generální ředitel společnosti Gordic oceněn za významný vliv na modernizaci a digitalizaci české státní správy a samosprávy. Magazín Forbes každoročně zařazuje společnost Gordic mezi největší české rodinné firmy. 

Michal Řezáč

Ředitel pro strategický rozvoj, Gordic

Michal Řezáč je ředitelem pro strategické technologie a vývoj společnosti Gordic, která je jednou z největších rodinných firem v Česku a špičkou na poli kybernetické bezpečnosti. Firma přes 25 let tvoří informační systémy a platformy pro soukromý i veřejný sektor, svoje služby poskytují pro řadu ministerstev a úřadů. Produkty Gordicu dnes používá přes šest tisíc organizací, zejména v Česku.

Marek Poloni

Advokátní koncipient mezinárodní advokátní kanceláře Noerr

Marek Poloni působí v pražské pobočce advokátní kanceláře Noerr. Jeho specializací je oblast digitálního práva. V oblasti digitálního práva pracoval pro řadu významných klientů na ucelených projektech implementace právní regulace ochrany osobních údajů ale i zastřešení oblasti digitálního duševního vlastnictví. Zaměřuje se i na poradenství v rámci e-commerce a regulatoriky týkající se iniciativy EU – Digital Single Market.

Marko Antič

Casualty Underwriting Manager Colonnade Insurance

Marko Antič je expertem kanadské společnosti Colonnade Insurance v oblasti firemního pojištění kybernetických rizik. Společnost Colonnade tento typ pojištění nabízí již od roku 2013, kdy ji uvedla jako první na český trh. Následně začala rovněž jako první v Česku nabízet služby také v oblasti pojištění GDPR.


Program

.

Detailní program (řečníci a přednášky) bude představen v srpnu 2020.

Řečníci a zaměření jejich výstupů jsou vybrány tak, aby poskytli řediteli, jednateli nebo majiteli obchodní společnosti ucelený pohled na dopady kybernetické bezpečnosti na strategický rozvoj firmy. 

07:30 – 09:00 | snídaně

09:00 – 10:00 | blok “makro faktory”

Co všechno vstupuje do hry v ochraně firmy před kyberútoky? Existují faktory jako např. dezinformační válka nebo kvalita datové a telekomunikační infrastruktury, které nedokážeme ovlivnit, ale musíme je znát a rozumět jim. Řečníci a přednášky budou upřesněny. 

10:20 – 10:40 | coffee break

10:40 – 12:00 | blok “mikro faktory”

Které věci může firma přímo ovlivnit? Jak se může proaktivně bránit? Odpověď tkví ve správném nastavení procesů uvnitř firmy, nikoliv jen v IT oddělení. Řečníci i přednášky budou upřesněny. 

12:00 – 12:30 | networking, rozloučení


Blog

.


Pořadatelé

.


Mediální partner

.


Partneři

.