Platforma Digitální hrozby

Natáčení webináře Digitální hrozby (říjen 2020)

Pro vrcholný management firem působících v ČR jsme uspořádali konferenci Digitální hrozby a strategie prevence kybernetických rizik, vytvořili jsme blogovou platformu a zorganizovali webinář o kybernetické bezpečnosti. Za projektem stály společně Strateggo,  rodinná firma Gordic a mezinárodní advokátní kancelář Noerr.


březen 2020 – říjen 2020


Výsledky

  • Konference ve Four Seasons Hotel Prague 

  • 243 přímo oslovených vrcholných manažerů 

  • 512 diváků webináře a jeho záznamu

  • 17 300 oslovených manažerů skrze newsletter

  • 41 342 oslovených v rámci digitální kampaně

  • 137 906 čtenářů v printu a online prostředí 


Reference

S Honzou Císařem a firmou Strateggo spolupracuji více než dva roky. Za tuto dobu mě stihli přesvědčit, že mají nejen skvělé marketingové dovednosti, ale navíc dokáží propojovat správné lidi, definovat jim společná témata a tím budovat jakýsi kolektivní úspěch, který je za své podstaty velmi efektivní a silný zároveň. Jeho mladý tým mě mile překvapil konstantní houževnatostí a nasazením. Strateggo jde za hranice běžné PR agentury už tím, že pomáhá vymýšlet velmi sofistikované marketingové strategie. 

Bořivoj Líbal – Associated Partner / Co-Head of the Office Noerr

S firmou Strateggo jsme se poprvé setkali na konferenci ve Žďáře, kde organizovali největší setkání rodinných firem ve střední Evropě. Z celé akce jsme byli nadšeni a přímo na konferenci jsme se s panem Císařem a panem Líbalem potkali a probírali možnosti uspořádání projektu o kybernetické bezpečnosti. Z iniciativy a maximálního nasazení pana Císaře i dalších členů jeho týmu jsme byli unešení. I přes velmi ztížené podmínky v rámci covid-19 dotáhli celý projekt do konce a dali do něj mnohem více, než jsme očekávali. Identifikovali témata, formulovali je a díky tomu vytvořili komplexní kampaň, která přesáhla rámec konference. Jelikož máme za ta léta srovnání i s mnoha dalšími organizátory konferencí, musím uznat, že Strateggo patří opravdu mezi TOP PR agentury a věřím, že společně do budoucna uspořádáme další skvělou konferenci.

Michal Řezáč – Ředitel pro strategický rozvoj a kybernetickou bezpečnost GORDIC


Vybrané výstupy

Webová prezentace platformy – řečníci, témata, partneři, fotky, videa

Webinář Digitální hrozby (7. říjjna 2020)
Video z konference Digitální hrozby a strategie prevence kybernetických rizik (17. září 2020)
Pozvánka na konferenci Digitální hrozby a strategie kybernetických rizik (červen 2020)